log in

Grote Clubactie 2017

De Grote Clubactie gaat het komend weekend weer van start. De jongens en meisjes van het wedstrijdzwemmen en het waterpolo komen vanaf zaterdag weer bij U langs om loten te verkopen. De loten kosten 3 euro waarvan 2,40 euro ten goede komt aan de clubkas van onze vereniging. De Grote Clubactie bestaat dit jaar 45 jaar, een gedenkwaardig jubileum. Vanaf het begin draagt de Grote Clubactie bij aan de financiële gezondheid van duizenden verenigingen in Nederland. Jaarlijks nemen bijna 6000 verenigingen deel aan deze actie. De hoofdprijs bedraagt 100.000 euro en er zijn vele andere prijzen te winnen waaronder een auto. Onze vereniging is mede afhankelijk van sponsoring. Er is geld nodig om te kunnen groeien of bestaande activiteiten  en faciliteiten te waarborgen. Dus hierbij een oproep aan iedereen. Koop loten van onze jeugdleden en probeer dit te promoten bij vrienden en kennissen. Voor de beste jeugdige lotenverkopers zijn er leuke prijsjes te winnen.

Toine Valentijn

Toine was van 2006 tot 2015 voorzitter van de vereniging en publiceert regelmatig waterpolo nieuwsberichten op de website.