log in

Kerstborrel 2017

  • Geschreven door activiteitencommissie

Zondag 10 december was er na afloop van de jaarlijkse Ensinkwedstrijd weer de Kerstborrel voor alle genodigde vrijwilligers van onze vereniging. Jaarlijks wordt deze Kerstborrel door de activiteitencommissie georganiseerd als dank aan deze vrijwilligers die gedurende het hele jaar weer belangeloos voor onze vereniging hebben klaargestaan. Ook dit jaar werd het weer een gezellig samenzijn onder het genot van een hapje en een drankje, heerlijk verzorgd door het personeel van het Restaurant De Aquarant. De voorzitter Jan Dirk van de Laar heeft de vrijwilligers toegesproken en bedankt voor de inspanningen in het afgelopen jaar. Tevens deed hij een beroep op de aanwezigen om mee te denken aan de oplossing voor de uitbreiding van het bestuur op korte termijn. Tijdens deze bijeenkomst werd de Jo Valentijn-vrijwilligerstrofee na de binnengekomen nominaties vanuit de commissies toegekend aan Roland Schoenmakers. Helaas kon Roland door ziekte de trofee niet zelf in ontvangst nemen maar deze zal later hem persoonlijk worden overhandigd door de voorzitter. Dit jaar werd voor het eerst de familietrofee uitgereikt aan de familie Vera die het afgelopen jaar met het hele gezin veel werk hebben verzet voor onze verenging. De aanmoedigingsprijs voor het vrijwilligerstalent van 2017 ging naar Laura Folkers. Proficiat allemaal met deze erkenning en waardering.