log in

AEGIR-badkleding in webshop

Na heel wat voorwerk heeft onze vereniging  nu eindelijk een nieuwe verenigingsoutfit op het gebied van zwempakken, jammers en zwembroeken. In samenwerking met onze leverancier zijn we uitgekomen op een mooi ontwerp waarin een aantal facetten van onze verenigingskenmerken naar voren komen. Ook de kleurensamenstelling is zorgvuldig uitgekozen waardoor er een mooi eindproduct is ontstaan. Deze zwempakken, jammers en zwembroeken zijn te bestellen via de webshop op de website. Bestelde goederen dienen vooraf betaald te worden. Bij voldoende animo zal de eerste bestelling rond 6 januari bij de leverancier worden geplaatst. Dus mocht je snel in het bezit willen zijn van deze mooie badkleding wordt geadviseerd voor deze datum te bestellen. Na 6 januari worden de binnengekomen bestellingen gebundeld en per 5 stuks bij de leverancier besteld. 

Toine Valentijn

Toine was van 2006 tot 2015 voorzitter van de vereniging en publiceert regelmatig waterpolo nieuwsberichten op de website.