log in

Trekking Grote Clubactie 2018

Woensdag 12 december heeft de notaris de trekking verricht van de Grote Clubactie 2018. Er zijn weer mooie prijzen gevallen. Weten jullie al of je in de prijzen bent gevallen? Kijk in de krant of op de site van de Grote Clubactie en controleer je lotnummer met de lotchecker. Je lotnummers zijn terug te vinden op je bankafschrift bij de afschrijving die destijds is gedaan toen je bij 1 van onze jeugdige verkopers 1 of meerdere lotjes hebt gekocht ter ondersteuning van onze vereniging. Dus de moeite waard om even te controleren of je prijs hebt. Wie weet ben jij de geluksvogel die met een leuke prijs dit jaar kan afsluiten.

Toine Valentijn

Toine was van 2006 tot 2015 voorzitter van de vereniging en publiceert regelmatig waterpolo nieuwsberichten op de website.