log in

Contact

Commissie Elementair Zwemmen (diplomazwemmen)

Betreft zwemlessen (ook voor volwassenen), trimzwemmen en brevetzwemmen.
Op woensdag- en donderdagavond tijdens het diplomazwemmen aan de balie in het Ir.Ottenbad
Wendy van Nistelrode: elementair@aegir-eindhoven.nl


Commissie Waterpolo

Voor al je vragen over waterpolo:
waterpolo@aegir-eindhoven.nl


Commissie Wedstrijdzwemmen

Voor al je vragen over Wedstrijdzwemmen:     
wedstrijdzwemmen@aegir-eindhoven.nl
Of op zaterdagochtend tussen 7 en 9 uur bij het 25m-bad in het Ir. Ottenbad.


Website

Voor op- en aanmerkingen over deze site, en hulp bij te plaatsen artikelen:
webmaster@aegir-eindhoven.nl


Overige

Voor alle overige vragen en opmerkingen:
info@aegir-eindhoven.nl

 


Bestuur:


Voorzitter

       Jan-Dirk van de Laar
       voorzitter@aegir-eindhoven.nl


Secretaris

       secretaris@aegir-eindhoven.nl


Penningmeester

       Jordi van Hout
       penningmeester@aegir-eindhoven.nl

 

 

Log in of maak een account